Dr. Muhammet Özgehan

Kimdir?

Hakkında

Dr. Muhammet Özgehan

Saç hastalıkları ve saç ekimi cerrahisi alanında 2002 yılında çalışmaya başlayan Dr. Muhammet ÖZGEHAN, Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekimlik ile Hacettepe Üniversitesi Genel sekreterliği ve Hacettepe Teknokent Genel müdürlüğü görevinde bulundu.

2014 yılında Tripaesthetic markasını kurdu, 40 ülkeden 10.000’nin üstünde hastaya saç ekim cerrahisi uygulaması yaptı. Fransa’da (Strasburg Üniversitesi) robotik cerrahi eğitimi aldı Harvard Üniversitesi’nde lifestyle medicine ve trend topik internal medicine, Colorado Üniversitesi’nde CPR ve toksikoloji, St. George Üniversitesi’nde Electrocardiyography, Jon Hopkins üniversitesinde hasta güvenliği eğitimleri almıştır.

2020 yılında Dr. Council Awards (USA) tarafından yayınlanan dünyanın en iyi 100 doktoru listesinde yer almayı hak etmiştir. 2022 yılında gazeteci ve yazarlar derneği tarafından yılın en iyi doktoru ve Ankara’ya değer katanlar ödülünü alan Dr. Muhammet Özgehan Türkiye saç ve saçlı Deri hastalıkları derneği başkanıdır ayrıca dünya Trikotoloji Derneği, Amerikan estetik medicine, international hair restoration surgery’nin üyesidir.

Sağlık Bakanlığı sağlık turizm belgesinde sahip olan Dr. Muhammet Özgehan Erbil’de Turkey Health Care Solutions ve Erbil Dr. Muhammet Özgehan Clinic, Ankara’da Tripaesthetic, İstanbul’da Medivia Tıp Merkezi’nde sağlık turizm ve saç hekim hizmetleri vermektedir. Dr. Muhammet Özgehan’ın Londra’da da sağlık turizm ve işlem sonrası bakım merkezi mevcuttur.

Dr. Muhammet Özgehan tüm kliniklerinde sağlık turizminin yanı sıra, saç hastalıkları tanı ve tedavisi, micro cerrahi FUE, FUT ve DHİ saç ve sakal ekimi uygulamaları yapmaktadır. Saç hastalıkları ve saç ekim cerrahisi alanında yayınlanmış çok sayıda makalesi ve poster sunumu vardır.

Dr. Muhammet Özgehan

Biz Sizi Arayalım